?>

Zabezpečovací systém

Specifikace zabezpečovacího systému

Dotykový displej inteligentní PROFI GSM +
Dalkovy-ovladac
Dálkový ovladač vestavěného anténního ovládání se super dlouhou vzdáleností (klíčenka)

 

Umožňuje jednoduché a spolehlivé ovládání základních funkcí s bleskovou aktivací, deaktivací a individuálním nastavením alarmu. Je v něm také integrované SOS tlačítko.

Pirko
Bezdrátový pohybový senzor PIR

 

Pohybový senzor, spolehlivě senzoruje pohyb v místnosti na základě náhlé změny infračerveného záření.

Bezdrátový senzor dveří/oken pro Alarm systém

 

Bezdrátový magnetický senzor dvěří/oken je spolehlivý hlídač k přístupu do zabezpečeného objektu. Vhodný pro plastová nebo dřevěná okna a dveře.

Bezdrátový senzor tříštění skla

 

Detektor tříštění skla je nímač používán v elektronických poplašných zařízení proti vloupání, zjišťuje zda tabule skla je v troskáchh nebo zlomené. Tyto senzory jsou běžně používané u skleněných dveří a oken, výloh.

Bezdrátový kouřový senzor

 

Fotoelektronické kouřové čidlo k detekci kouře na chodbách, bytech, v místnostech nebo chat. Spolehlivé ohlášení poplachu přes hlasitý varovný tón 85dB/3m a pomocí červené LED.

Sirena
Venkovní bezdrátová siréna Strobe

 

Venkovní bezdrátová siréna Strobe má vodotěsné provedení pro venkovní použití. Při poplachu se spustí siréna 120 dB a okamžitý světelný poplach (blesk).

solarni-alarm
Solární siréna

 

Alarm s flash ligt a zvukem v módním a vodotěsném provedení s bezdrátovou detekcí. Solární napájení, energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí. Solární panel přemění sluneční energii na elektrické napětí pro celý systém. Dostatečně velká plocha solárního panelu a vysoká kapacita vestavěné baterie zaručují kvalitní funkci i během zamračených a deštivých dnů.

Prijimac-sireny
Bezdrátový přijímač sirény

 

tisnove-tlacitko
Tísňové tlačítko
solarni-plot
Solární Plot – Fotoelektrický senzor

 

Fotoelektrické trámy je vstupní zařízení, které se skládá ze 2 částí detektorů, který vytvářejí jemný neviditelný PIR paprsek mezi sebou. Jednotka se spustí jakmile je paprsek přerušen neznámým pachatelem. Venkovní detekce má dosah 50 – 250m. Počet paprsků je 4 – 12 podle potřeby a velikosti trámu. Lze použít jak na vnitřní tak i venkovní prostory. Vhodné do jakéhokoliv počasí.